Zabawa do 2 godzin.

Urodziny dla dowolnej ilości uczestników w grupie nie większej niż 10 dzieci. Opieka do dzieci. Prezent.

 

ikona z prezentem

Urodziny

kostiumowe

Zabawa do 3 godzin.

Animator – Reżyser w kostiumie.

Urodziny dla dowolnej ilości uczestników w grupie nie większej niż 10 dzieci. Opieka do dzieci. Prezent.

ikona dymek rozmów

Urodziny

teatralne

nieaktywne

ikona bomba

Zabawa do 4 godziny.

Animator – Reżyser w kostiumie.

Film video z urodzin i Foto-książka.

Urodziny dla dowolnej ilości uczestników w grupie nie większej niż 10 dzieci. Opieka do dzieci. Prezent.

Urodziny

filmowe

nieaktywne

Urodziny dla dzieci Kraków

realizujemy w 3 wariantach

Siedziba

 

Wypożyczalnię strojów Kraków

przenieśliśmy

z ul. Kremerowskiej

Oto nowa, piękna siedziba

wypożyczalnia strojów kraków
ikona piktogram rozwijacza
ikona piktogram rozwijacza

urodziny dla dzieci

rozwiń ofertę

Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci

 

Pracownia Wizerunku powstała by zachwycać i pobudzać wyobraźnię dzieci i dorosłych przez wykorzystanie strojów teatralnych pod czujnym okiem doradców kostiumowych, animatorów i magistrów Akademii Sztuk Pięknych.

Mała księżniczka w białej sukience z koronkową parasolką

Postawiliśmy sobie za cel, by nasze umiejętności i doświadczenie artystyczne tworzyły niepowtarzalny klimat spotkania, gdzie dzieci znajdą doskonałą opiekę, podstawy rozwoju artystycznej estetyki i przestrzeń, w której będą mogły odkrywać i rozwijać swoje najpiękniejsze, marzenia.

 

urodziny dla dzieci chusta i kulki zdjęcie imprezy plenerowej

Świętowanie, tak ważnej uroczystości, jak urodziny dla dzieci, niekoniecznie musi odbywać się w krainach szaleństw ruchowych, w kulkach lub trampolinach. Nasza oferta wychodzi na przeciw potrzebom rozwoju kreatywności u dzieci i wydobycia ich ze świata wirtualnego, do otaczającej nas rzeczywistości przez zaproszenie na urodziny dla dzieci.

Potrzeba wydobycia dziecka ze świata wirtualnego

Potrzebna jest dziecku, różnorodność ofert organizacji urodzin, służymy w tym, pedagogicznym doświadczeniem kierunkowym i wykształceniem artystycznym; Podczas zabawy, dzieci poznają podstawy kompozycji artystycznej, kształtu i formy wyrazu swoich emocji oraz wyrazu swoich dziecięcych przemyśleń. Dla starszych uczestników proponujemy dyscyplinę zagadki „escroom” z różnymi scenariuszami dedukcyjnymi w kierunku odnalezienia skarbu z prezentem dla solenizanta.

Stroje elfickie w plenerze imprezy kostiumowej
      Na imprezie kostiumowej - Urodziny dla dzieci - mali uczestnicy wykazują ogromną twórczość wizerunkową, marzą o postaciach, w które się wcielają dzięki kostiumom. Wymyślają drobne zdarzenia, dialogi, a nawet całą akcję zabawy, w sposób całkowicie spontaniczny.

Zabawy, aktorskie gry dla dzieci w kostiumie Baza Astrala

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zabiegi te są dokumentowane za pomocą video i przedstawiane im na bieżąco, by mogły skonfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością. Urodziny dla dzieci,  pomagają w tworzeniu właściwych dialogów. Pracujemy nad wiernym zapamiętaniem roli, jaką dziecko sobie samo tworzy, tak, by powstałe w ten sposób, przedstawienie kostiumowe, mogło być powtórzone w dowolnej chwili i wystawione na życzenie.

Doświadczenie w pracy z dziećmi na zamkowej imprezie kostiumowej

Urodziny dla dzieci mają również terapeutyczne skutki. Powodują większą świadomość i osadzenie dzieci w realnym świecie, przez wyrażanie zespołowe, ulotnych i nieuchwytnych idei dziecięcego postrzegania świata.

Dziecięcy sen w strojach karnawałowych
W ramach dodatkowo płatnej atrakcji, można zamówić profesjonalny film z przygotowań „making of” wraz ze scenką teatralną stworzoną pod hasłem Urodziny dla dzieci. Dodatkową atrakcją może być również profesjonalna sesja fotograficzna w kostiumach, wraz z  fotografiami ujęć w kostiumach, w formie pamiątkowej foto-książki na własność uczestników.

ikona zwijacza opisu
ikona rozwijania opisu
rozwiń opis
— Chrońmy Planetę — wypożyczam nie kupuję! — 
logo wypożyczalni strojów kraków seledynowe
ikona kontaktu mapa
ikona kontaktu tel
ikona kontaktu email
strzałka suwaka dół
strzałka suwaka rozwiń w stopce