Bal charytatywny

fundacja | Poza Horyzonty |

Rozpoczęcie Balu w strojach i kostiumach

Goście

Z końcem karnawału zorganizowaliśmy ponownie Wielki Bal Ostatkowy z misją. Tym razem naszym celem, oprócz szampańskiej zabawy, było wsparcie konkretnej rodziny doświadczonej wypadkiem komunikacyjnym, za pośrednictwem fundacji "Poza Horyzonty". Na dziedzińcu witała gości tajemnicza para w maskach weneckich i wprowadzała do garderoby, gdzie mogli oni przebrać się w dowolny strój dworski. W trakcie imprezy, podczas wykwintnej uczty, licytowana była biżuteria podczas aukcji, z której dochód przekazaliśmy w całości na zakup protezy nogi Kamila.

Były nie tylko tańce historyczne, ale w kostiumach zatańczyliśmy rytmy współczesne i odegraliśmy dziwaczne i śmieszne zabawy, promując kulturę dworską jako wyraz sprzeciwu wobec przemocy, która coraz bardziej zaczyna ujawniać się w relacjach międzyludzkich.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zaszczytnym Gościom naszego balu, bez których zaangażowania, ofiarności i nieokiełznanej wyobraźni, nie mógłby się on udać, w tak fantastycznej formie, pomimo strojów, kostiumów i wspaniałych pomieszczeń pałacowych. Dziękujmy fundacji Poza Horyzonty za przyjęcie odpowiedzialnej pomocy rodzinie Kamila, po aukcji na balu oraz fundacji Zamek Królewski w Niepołomicach za niesłychanie wysoki poziom obsługi i królewski catering podczas bankietu. Szczególnie dziękujemy małżeństwu Beacie i Marcinowi Mądrym za, jak zawsze, profesjonalne prowadzenie zabaw, pełne zaskakujących pomysłów oraz gorącą i fachową licytację podczas aukcji oraz Karolowi Kotara za niezwykły fotoreportaż z imprezy.