Bal Kostiumowy

"Mężczyzną i Niewiastą stworzył ich"

Wyjątkowe Miejsca

Wyjątkowe Miejsca

Na Zamku Królewskim w Niepołomicach w dniu 16.01.2016r. o godzinie 19.00 wydarzył się Bal Kostiumowy pod hasłem: "Mężczyzną i Niewiastą stworzył ich". W trakcie balu, ogłoszone były konkursy i aukcje przedmiotów na rzecz Fundacji WIP im. Filipa Neri, której celem statutowym jest wychowanie i profilaktyka młodzieży w duchu chrześcijańskich wartości. Szalona zabawa toczyła się w kostiumach różnego typu: od dworskich, poprzez historyczne, kostiumy kosmiczne, bajkowe, filmowe itp. dobrane w parach: męski + damski.

Zaproszeni Goście, tańczyli oraz uczestniczyli w uczcie, o prawdziwie dworskim stylu, przy stołach bankietowych, w miłej atmosferze przy blasku świec, uczestnicząc w ciekawych akcjach prowadzonych profesjonalnie przez małżeństwo: Beatę i Marcina Mądrych.

Składamy gorące podziękowania dla Fundacji Zamek Królewski w Niepołomicach na ręce Pani prezes Barbary Ptak za pomoc przy realizacji tego szlachetnego marzenia. Pragniemy szczególnie podkreślić dworski styl, wspaniałą obsługę i podziękować za catering, który z roku na rok oczarowuje profesjonalizmem i swoją atrakcyjnością. Dziękujemy bardzo serdecznie Karolowi Kotara, naszemu przyjacielowi, artyście fotografikowi, za wspaniałe zdjęcia, wykonane z taką klasą, o jakiej mogliśmy dotąd tylko marzyć, które jak zawsze, nie mają sobie równych i są dla nas nieporównanie cenne. Dzięki nim, pozostaje na lata świadectwo dobra, jakiego mieliśmy zaszczyt doświadczyć, w tak wspaniałym gronie. Tu spełniły się nasze marzenia o szacunku, pięknie, szlachetności, pokoju, dobru i uroku miłości, która nigdy nie ustaje. Mamy nadzieję spotkać się niebawem w większym gronie, w podobnie nieuchwytnej chwili.