Kostiumy na przedstwieniu teatralnym

Urodziny

powrót do ofert

 

Animacja i zabawa z twórczą inspiracją

artystyczną dla dzieci

piktogram urodziny powrót do ofert

Kostiumy teatralne dla aktora są nieodzownym kształtem postaci i scenicznym wyrazem charakteru roli, którą tworzy. Wspaniała zabawa reżyserska i ogromny wysiłek przy tworzeniu przedstawienia teatralnego również przynosi efekty dzięki takim elementom jak: scenografia, światło ale przede wszystkim kostium lub strój sceniczny wyrażający czas epoki, w której aktor gra akcję sztuki.

Wynajem wszystkich strojów wypożyczalnia na wyłączność na 2 godziny

Większy sukces przedstawienia jest możliwy przy wykorzystaniu skomplikowanego kroju sukni, zastosowania konstrukcji unoszących spódnice na kole, gorsetów sznurowanych oraz męskich płaszczy i fraków, które są niedostępne w żadnych dzisiejszych salonach mody czy sklepach z odzieżą. Tylko rekonstrukcje krawieckie do celów teatralnych, dają możliwość budowania klimatu czasów minionych i zabawy w realne przeniesienie w czasie jak w magicznym wehikule, który kreuje aktor na scenie.

uczestnik zabawy urodzinowej na pikniku rodzinnym

Nasza działalność specjalizuje się w doborze kostiumów do całych przedstawień teatralnych wydarzeń scenicznych i zabaw plenerowych w kostiumach dla dorosłych i dzieci. Każdy aktor chcący przygotować sztukę lub monodram może u nas otrzymać fachową pomoc przy tworzeniu wizerunku postaci. Dysponujemy wieloma sukniami epokowymi, skomplikowanymi konstrukcjami na drutach do unoszenia spódnic, gorsetami, szalami, kapeluszami i innymi rekwizytami scenicznymi takimi jak parasolki czy laski i meloniki.

animator zabaw na urodzinach dla dzieci


Opis, przykładowy tekst Opis, przykładowy tekst Opis, przykładowy tekst Opis, przykładowy tekst Opis, przykładowy tekst Opis, przykładowy tekst Opis, przykładowy tekst 

Na zabawi kostiumowej w plenerze w stroju królewny z diademem

Aktor w kostiumie
gra aktorska w strojach historycznych

502 840 164

piktogram do kontaktu telefonicznego

zamknij sklep

Aktor w kostiumie z wypożyczalni
na deskach Teatru Groteska

Druga strona zaproszenia Obsada przedstawienia teatralnego Śluby Panieńskie

Na deskach teatru Groteska wystawiona została sztuka Śluby Panieńskie Aleksandra Fredry przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

ikona zwijacza opisu

mniej

Aktorzy w naszych kostiumach na przedstawieniu "Śluby Panieńskie" Aleksandra Fredry w Teatrze Groteska w Krakowie

 

Zanim zaczniesz wpisywać tekst uwidocznij warstwę text | Rozwinięcie | we wzorze Artykułów | urodziny K | Po zakończeniu edycji należy ponownie ją ukryć. W tym polu wpisujemy tylko wstęp, natomiast w polu rozwinięcie, wpisujemy rozbudowaną treść artykułu o zdjęcia i filmy.

Zaproszenie na przedstawienie teatralne Śluby Panieńskie Aleksandra Fredry w Teatrze Groteska

ikona rozwijania opisu

więcej

10 marca 2020
— Chrońmy Planetę — wypożyczam nie kupuję! — 
logo wypożyczalni strojów kraków seledynowe
ikona kontaktu mapa
ikona kontaktu tel
ikona kontaktu email
strzałka suwaka dół
strzałka suwaka rozwiń w stopce